Korepetycje angielski, szkoły językowe Nowy Targ, kursy językowe, kurs angielskiego, angielski Nowy Targ, nauka angielskiego, korepetytor Nowy Targ, kursy angielskiego, lekcje Nowy Targ, korki, angielski, lekcje, korepetycje, szkoła angielskiego, szkoły angielskiego, skuteczna nauka, rodzaje kursów, cennik, galeria

English with Edyta

Indywidualne kursy angielskiego Nowy Targ

Indywidualny kurs anielskiego dla dziecka 1 -3 klasy podstawówki

Tutaj zaczyna się przygoda z językiem. Lekcje są tematycznie dostosowane do zainteresowań dziecka. Poprzez elementy graficzne, piosenki, projekty, gry i zabawy uczymy się angielskiego. Powoli wprowadzamy także elementy gramatyki, co pozwoli na łagodniejsze przejście do dalszych etapów nauczania.

 

Indywidualny kurs angielskiego dla czwartoklasisty

Przejście z trzeciej do czwartej klasy to jeden z trudniejszych etapów zarówno dla dziecka, jak i rodzica, który chce pomóc w nauce, ale poprzez brak czasu lub nieznajomość języka nie jest w stanie. Nagle w szkole z etapu gier i zabaw przechodzi się do trudnej w zrozumieniu gramatyki, która musi być przyswojona w szybkim tempie.  Dzieci czują się zagubione, oraz przytłoczone ogromem nauki i przez to często zrażają się do angielskiego. Podczas kursu pomogę zrozumieć gramatykę i strukturę zadań, co zmniejszy stres przed kartkówkami i sprawdzianami. Będziemy rozwiązywać przykładowe testy, oraz odrabiać prace domowe. Sprawię, że dziecko polubi angielski.

 

Indywidualny kurs angielskiego dla dziecka 5-7 klasy podstawówki

Kontynuujemy przygodę z językiem. Uczymy się gramatyki, słownictwa, funkcji językowych oraz odrabiamy wspólnie zadania domowe. Rozwiązujemy przykładowe kartkówki i sprawdziany. Powoli poznajemy też strukturę egzaminów, bo to właśnie egzamin ósmoklasisty czeka na mecie naszej podróży. Uczymy się z pasją i zaangażowaniem.

 

Indywidualny kurs angielskiego dla ósmoklasisty

Zbliżamy się do końca naszej przygody. Powtarzamy wcześniej przyswojoną wiedzę i nadrabiamy ewentualne braki. Poznajemy strukturę testów ósmoklasisty, oraz rozwiązujemy przykładowe formularze. Omawiamy gramatykę, zapamiętujemy słownictwo, oraz zajmujemy się zadaniem pisemnym, które stanowi ostatnią część egzaminu. Pracujemy też na dobrą ocenę końcową w szkole.

 

Indywidualny kurs angielskiego dla ucznia szkoły średniej

Po zakończeniu pierwszego etapu nauki języka w podstawówce, zaczynamy kolejną kilkuletnią przygodę w szkole średniej. Zmiana szkoły, dojazdy, nowe otoczenie i znajomi to stresujący okres w życiu nastolatka. Przybywa też nauki. Pomogę w przyswojeniu gramatyki i słownictwa, a także w odrabianiu zadań domowych. Do naszej nauki dołączy także element konwersacji po angielsku, który potrzebny będzie na ustnej maturze. Przećwiczymy przykładowe kartkówki i sprawdziany. Moje zajęcia oprócz przyswajania wiedzy skupiają się na zwiększeniu pewności siebie i eliminowaniu obaw, oraz radzeniu sobie ze stresem. W starszych klasach będziemy rozwiązywać przykładowe testy maturalne, bo to właśnie egzamin dojrzałości czeka na mecie tego etapu podróży.

 

Indywidualny kurs angielskiego dla dorosłych

Znajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach bardzo ważna sprawa. Angielski przydaje się zarówno w pracy, jak i w podróży. Możemy się go uczyć po prostu dla ogólnego samorozwoju, ale często też najzwyczajniej wstydzimy się, że jak to się mówi, że  ,,nie potrafimy się odezwać". Dorośli nierzadko czują też presję ze strony swoich dzieci, które angielski mają w szkole. Nieraz proszą o pomoc w odrobieniu zadania, jednak przez brak znajomości języka rodzic nie potrafi pomóc. Tematykę i zakres zajęć w pełni dostosuję do Twojej osoby. Może chcesz dogadać się podczas podróży zagranicznych, może zmienić pracę lu awansować, a może zaczynasz szkołę dla dorosłych lub studia, zdajesz egzamin FCE, czy po prostu chcesz nauczyć się języka dla samego siebie? Niezależnie jaki jest powód z chęcią pomogę!

Twoja przygoda z angielskim zaczyna się tutaj

Imię i nazwisko
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poczuj nową energię, nowe pomysły to kwestia czasu !

Pokonaj przeszkody, pokonaj siebie!

Edyta Ścisłowicz

Korepetytorka z     pasją do nauczania

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave

Indywidualne kursy angielskiego Nowy Targ

English with Edyta

📞 514788521